Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Stada gelen kitaplar okullara teslim edildi

Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölüm Başkanı ve Proje Koordinatörü Doç. Dr. Fatma Arslan, sınırı olmayan gönüllere dokunmak adına önemli bir projeyi gerçekleştirdiklerini söyledi. Özgüvenli, kültürlü, bilgili ve geleceğin teminatı olan gençlere faydalı olacağını belirten Arslan, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş ise, projenin Türkiye’de ilk olma potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Bu projenin devam etmesini istediklerini anlatan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Altuntaş, “Daha büyük derbi niteliğindeki maçlarda bu projeyi tekrar gerçekleştirirsek daha fazla kitap toplamış oluruz” dedi.

NEÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker ise, “Her yerde, her zaman, her daim kitap okuyabileceğimizi hatırlayarak yanımızda kitap bulundurmamız gerekiyor. Her kitaptan istifade etmek mümkün. Kitapları mahzun bırakmamak için okumalıyız. Kitap üzerinden okumanın emredildiği bir toplumuz. Bu anlamda medeniyetimizin bize sunmuş olduğu bu görevi de yürütmek üzere daha özenli, daha itinalı davranmamız gerekiyor. Projenin taraftarı kapsama alanına almasına sevindim. Bu geldiğimiz noktayı gösteriyor. Engelli kardeşlerimizin de kampanyaya destek vermek üzere bizlerle hareket etmesi kampanyanın başka bir artı tarafı” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Konya’nın farklı ilçelerindeki okullara kitapları teslim edildi.

Bir önceki yazımız olan İkindi Sohbetlerinde Derbent anlatıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir