Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Seydişehir’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü etkinlikleri

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü öğrencileri spor gösterileriyle başlayan, tiyatro sanatçısı Ahmet Yenilmez, kum sanatı gösterileri ile devam eden 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik günü öğrencilerin tiyatro gösteri ve şiir okumaları gerçekleştirildi. 15 Temmuz Şehidi Muhsin Kiremitçi’nin isminin verildiği Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi öğrencilerinin, “Geçmişten Günümüze Türkiye” isimli tiyatro gösteri ile başlayan programda farklı liselerde eğitim öğretim gören öğrencilerin kaleme aldığı 15 Temmuz Darbe Girişimi konulu şiirlerini seslendirmesi ile son buldu.

Program sonunda 15 Temmuz Milli İrade Meydanında nöbete devam eden vatandaşlara Seydişehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlar yapıldı.

15 Temmuz Milli İrade Meydanında düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, İlçe Müftüsü Kemal Demirel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Konya Gençlik Kollarından 15 Temmuz açıklaması başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri