Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu’na Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülü

Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülü 1. kategoride Gözlerimi Kapadım Yüreğimi Açtım çalışması ile ödül almaya hak kazandı.

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemine kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerin daha iyi eğitim ve öğretim imkanlarının sunulması ve 2023 Türkiye vizyonunun gerektirdiği hedeflerin yakalanmasının desteklenmesi amacıyla Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri düzenlendi. Ülke genelinde 5 kategoride 2581 başvuru yapıldı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nde bireysel ve kurumsal bölge ödülü almaya hak kazanan çalışmalar belirlenip bu kapsamda 11 ilde bölgesel ödül törenleri düzenlendi.

Balıkesir, Çanakkale ve Kırklareli’nin katılımıyla Balıkesir’de yapılan bölgesel ödül töreninde, Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu, 2015-2016 eğitim-öğretim yılında düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülü 1. kategoride Gözlerimi Kapadım Yüreğimi Açtım çalışması ile ödül almaya hak kazandı.

Bakanlık temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen törene Kırklareli Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Hüseyin Kalkan, okul öğretmenleri Gülay Sezgin, Arzu Önemli, Fatma Turhan Özşahin katıldı. – KIRKLARELİ

Bir önceki yazımız olan Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi Açıklaması başlıklı makalemizde Açıklaması, Başkan ve Eğitim-Bir-Sen hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri