Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Jandarma 178’nci kuruluş yılını kutluyor

yıldönümü düzenlenen törenle kutlandı.

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 178. yıldönümü nedeniyle Anıt Alanında tören düzenlendi. Çelenk sunumu ile başlayan törende saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsmet Cansaran konuşmasında, 178. kuruluş yıldönümünü gururla kutlamanın onur, mutluluk ve heyecanı içerisinde olduklarını söyledi. Albay Cansaran, Başarılarla dolu 178 yıllık köklü bir tarihe sahip olan Jandarma Genel Komutanlığı kuruluşundan bu güne yüce milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş, Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğiyle kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle ulusumuzun takdirini kazanmıştır. Jandarma Genel Komutanlığı personeli olarak bizler, ulusumuzun bizlere olan bu teveccühün bilincinde hareket ederek var olan bu güven ve sevgi bağını korumak, perçinlemek ve daha da güçlendirmek azmindeyiz” ifadelerini kullandı.

Tören, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsmet Cansaran ve beraberindeki heyetin Konya Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etmesiyle sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Aykut Kocaman, Ocak ayında ayrılacağını bildirmiş başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri