Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

GAÜSEM KPSS KAMPI 2 Mayıs 2017 Salı günü başlıyor

Konuyla ilgili GAÜ’den yapılan açıklamada, GAÜSEM bünyesinde gerçekleştirilecek olan KPSS Kampı’na, dershaneye gidip konularını tamamlayamayanlar; evde hazırlananlar; farklı bir hocadan da ders almak isteyenler; konuları sınavdan önce son bir tekrar etmek isteyenler; bu sınavın bir sıralama sınavı olduğunu, bir netin bile binlerce kişinin önüne geçebileceğinin farkında olup atanma şansını yükseltmek isteyenler; mülakata çağrılmak için bu sınavın öneminin farkında olanlar; soru tahminlerini dinlemek isteyenler; sınavdan önce son bir rötuş yapmak isteyenlerin ve kampa, KKTC’de ki tüm öğretmen adaylarının katılabileceği belirtildi.

12 gün sürecek olan GAÜSEM KPSS kapında, her gün bir dersin anlatılacağı; Genel Kültür ve Genel Yetenek ile Eğitim Bilimleri bölümlerinde, alanında uzman KPSS’ye yıllarını vermiş akademisyenlerin ders verceği ifade edildi. Ayrıca, kampa katılımın kontenjanlar ile sınırlı olduğu belirtilen açıklamada, “Toplu Çalışma Stratejisi” sayesinde, katılımcılarının, sınav stresinden de uzaklaşarak, daha fazla başarı elde edebilecekleri ifade edildi.

GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan kampın 2 Mayıs’ta başlayacağı belirtilen açıklamada, KPSS’ye girecek olan öğretmen adaylarının bu fırsatı kaçırmaması gerektiği bildirilirken, son başvuru tarihinin 1 Mayıs 2017 Pazartesi olduğu ifade edildilirken, KPSS Kampı ile ilgili ayrıntılı bilginin www.gausem.org web sitesinden veya 650 20 00 no’lu telefondan dahili 1224’den alınabileceği vurgulandı.
 

Bir önceki yazımız olan 17 Nisan hangi güne denk geliyor? Okullar tatil mi olacak? başlıklı makalemizde 17 nisan okullar tatil mi, Eğitim ve EĞİTİM Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri