Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Beyşehir’in mahalleleri asfaltlanıyor

Beyşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, ilçeyi çağdaş ve modern bir yapıya kavuşturmak için yoğun bir çalışma temposu sürdüğü belirtilerek, “Beyşehir Musalla mezarlığının etrafı tamamen asfaltla kaplama yapıldı. Mezarlığın içi Konya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte asfaltlama yapıldı. Yenidoğan mahallesinde bulunan organize hayvancılık bölgesinde asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Akçabelen, Gündoğdu ve Karabayat mahallelerinde parke çalışması devam ediyor. Kültür Park güzelleştirme çalışmaları da Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalarla devam ediyor” denildi.

Çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini belirten Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ise, “Halkımızın hayatını kolaylaştırmak ve her geçen gün büyüyen ilçemizin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet üretmeye devam ediyoruz. Şehrimizin birçok noktasında asfaltlama çalışmaları yürütüyoruz, yenilenen yollarımız daha modern, ulaşım daha güvenli hale geliyor. İnşallah bu yıl içerisinde, ilçe tarihi için rekor düzeyde asfaltlama yapacağız. Hükümetimizin ve Büyükşehir Belediyemizin desteği ile görev süremiz içerisinde tüm mahallelerimizin sokak ve caddelerini asfalt ve parke taşıyla kaplayarak daha konforlu hale getireceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kontrolden çıkan otomobil tarlaya girdi: 2 yaralı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri