Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Beyşehir Hasta Konukevi inşaatı başladı

Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel ve belediye meclis üyeleri, yeni devlet hastanesi yanında temeli atılarak yapımına başlanan ve 150 takvim günü içerisinde tamamlanması hedeflenen Beyşehir Hasta Konukevi inşaat alanında incelemede bulundu. Belediye Başkanı Murat Özaltun, Kaymakam Özdemir ile meclis üyelerine devam eden inşaat çalışmaları ile proje hakkında bilgiler verdi. Özaltun, Beyşehir’in, yapımı tamamlanan yeni devlet hastanesinin hemen yanı b aşında, yakın zamanda otel konforunda, 11 odalı, zemin katında eczane ve işyeri olarak kullanılabilecek dükkanlar ile teras katında kafeteryalar bulunan modern bir hasta konukevine kavuşacağını söyledi.

Kaymakam Özdemir ve Belediye Başkanı Özaltun ve beraberindekiler, daha sonra yapımı ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlanan ve iç tefrişatının da döşenmesinin ardından kısa bir süre sonra ilçeye hizmet vermeye başlaması beklenen yeni devlet hastanesinde incelemelerde bulundu. Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun, yeni hastanenin iç bölümlerini de gezerken, şantiye yetkililerinden ve ziyarete eşlik eden Beyşehir Devlet Hastanesi yöneticilerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Bir önceki yazımız olan Doç. Dr. Alptekin: "“Erken yaşta evlilikler halen önemli bir toplumsal sorun" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri