Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Özgüven emniyet mensuplarıyla bir araya geldi

yılı münasebetiyle emniyet mensuplarıyla bir araya geldi.

Ereğli Belediyesi tarafından organize edilen programa Ereğli Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Ereğli Emniyet Müdürü Hakan Uzun, protokol mensupları ve polis memurları katıldı. Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven burada yaptığı konuşmada, “Canımızı emanet ettiğimiz polislerimiz ülkemizin can damarlarıdır. Emniyet mensuplarımız gece gündüz demeden halkın güvenliği ve huzuru için canla başla çalışıyorlar. Çok kutsal bir görevi layıkıyla yerine getiriyorlar. İçerden ve dışarıdan gelen tehditlere karşı hiç tereddüt etmeden canlarını ortaya koyuyorlar. Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatımızın 172. kuruluş yıldönümünde tüm polislerimize sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi iletiyor, şehit polislerimiz başta olmak ebediyete intikal eden emniyet mensuplarımızı minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Ereğli Emniyet Müdürü Hakan Uzun da, “Bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayan ve bu programı düzenleyen Belediye Başkanımız Özkan Özgüven’e ve ekibine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Milletvekili Kaleli sanayi esnafını ziyaret ederek destek istedi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri