Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bağış kutusunu çalan şahıs güvenlik kamerasına yakalandı

Konya’da, unlu mamulleri satışı yapılan iş yerine müşteri olarak giren bir kişinin, bağış kutusunu çalma anı güvenlik kamarası tarafından görüntülendi.
Olay, merkez Selçuklu ilçesinde bulunan unlu mamulleri satışı yapan bir iş yerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iş yerine müşteri olarak giren kimliği belirlenemeyen bir kişi, çalışana satın alacağı ürünleri göstererek paketlenmesini istedi. Bunun üzerine iş yeri çalışanlarının istenilen ürünleri paketlediği esnada, içeri başka müşteriler girdi. Bu sırada kalabalıktan yararlanan şahıs, masanın üzerinde bulunan bağış kutusunu alarak elindeki poşete koydu. Bu sırada iş yerinden ayrılan şahsın, siparişlerini almadan gittiğini fark eden iş yeri sahibi durumdan şüphelenerek güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. İş yeri sahibi görüntülerde şahsın masada bulunan yardım kutusunu çaldığını fark ettiği görülüyor.

Bir önceki yazımız olan Yazar Köseoğlu Öğrencilerle Buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri