Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Akınsoft çalışanları 22. Geleneksel İftar Yemeğinde buluştu

Geleneksel İftar Yemeğinde çalışanlarıyla bir araya geldi.

Ülke ve dünyada yüksek teknoloji alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ve sektörlere yönelik ürettiği çözüm önerileriyle alanında lider firma olan Akınsoft, çalışanları ile başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Motivasyonun ve aile olmanın gücüne inanan ve bu gücü her fırsatta perçinleyen lider kuruluş Akınsoft, 22 yıldır düzenlediği gelenekselleşen iftar davetine bir yenisini daha ekledi. Akınsoft Yönetim Kurulu Başkanı Bilgisayar Yüksek Mühendisi Dr. Özgür Özgür Akın’ın katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğinde Akınsoft ailesi, Ramazan ayının huzur dolu atmosferini Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi’nde yoğun bir şekilde yaşadı.

Yemekte konuşan Dr. Özgür Akın; huzurun, sabrın ve hoşgörünün perçinlendiği Ramazan ayında Akınsoft ailesi ile ’Akınsoft 22. Geleneksel İftar Yemeği’nde bir arada olmanın öneminden bahsetti.

Bir önceki yazımız olan Murat Çiçek: “Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri